Geen commentaar
Wanted: een krachtig maar vrouwelijk logo voor een avontuurlijke VA
- Wedstrijd van: Debbie VA for Adventure
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 16-12-2018
Datum einde: 14-01-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Aanpassingen zijn mogelijk. Ook te gebruiken in zwart en/of wit.

Aanpassingen zijn mogelijk

Aanpassingen zijn mogelijk.

Aanpassingen zijn mogelijk
Dank je Herman. Met zo'n berg heb ik zelf ook al eens zitten spelen. Heb het zelf niet gebruikt omdat het meestal snel lijkt op een logo voor een camping of een outdoorcenter.

Een ander lettertype

Aanpassingen zijn mogelijk, zoals kleur en de ondertitel
Dank je HerManD. Het valt me nu eigenlijk pas op dat in dit font de hoofdletter a niet als een A wordt geschreven, maar als een grote variant van a. Vind ik minder mooi, maar daar kun jij niks aan doen.