Geen commentaar
We need the total package! Logo & huisstijl o.a. visitekaartjes. Mogelijk met vervolgopdracht voor website en/of brochure
- Wedstrijd van: dvansoolingen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 23-10-2014
Datum einde: 13-11-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Abstracte weergave van de H en verbindend element. Moet gezien worden als concept. Kleuren kunnen eenvoudiger, met of zonder schaduw, met of zonder uitsparing van de lijnen etc.
Het gaat mij in dit stadium om de vorm. Als jullie daar iets in zien dan graag feedback om het verder uit te werken of andere opties.
Groet, Wim

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Dag 'Hacor'...
ik heb er voor gekozen om de C als 'connector' te gebruiken. De C van Connected, van Hacor en ook van casuals. Kleurstellingen kunnen uiteraard anders evenals letterfont.
Graag feedback om eventueel aan te passen.
Groet, Wim
Beste Wim, hartelijk dank voor uw inzending. Wij zoeken echter wel een luxere uitstraling voor ons agentuur. Sorry dat ik het zeg maar dit geeft ons een teveel schoonmaakmiddel gevoel. We zoeken wel echt een beeldmerk die meer met kleding te maken heeft. Ik hoop dat je nog meer inspiratie hebt voor een nieuwe inzending?
Met vriendelijke groet,
Hacor

Geen commentaar