Geachte heer/mevrouw,
Hierbij mijn voorstel voor de huisstijl \'Ardency\'.
In mijn voorstel is het logo, een visitekaartje en een briefpapier te zien.
De drie kleuren die ik heb gebruikt in het logo staan voor Enthousiasme, Kracht en vooruitstrevend. Samen vormen ze drie krachtige driehoeken die met positieve energie vooruit gaan. De witruimte om de driehoeken vormt ook nog een abstracte \'A\'. Verder heb ik gekozen voor een klassieke letter die duidelijk en hartelijk de kijker aanspreekt.
Met enthousiasme wacht ik op uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Thomas Visser
Wie helpt jong advies bureau aan een Logo & Huisstijl?
- Wedstrijd van: alfardclerc
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-01-2011
Datum einde: 21-02-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Thomas, dank voor de uitvoerige reactie. ik vind het idee grappig maar zou je eens kunnen kijken naar alternatieve kleurstellingen bv met blauw, grijs en goed combineerden kleuren? Tevens vind ik het mooier als Ardency met hoofdletter wordt geschreven. Zou je eens naar alternatieven willen kijken? Alvast dank, groet Alfard