Geen commentaar
wie ontwerpt voor mij een opvallend simpel en onderscheidend logo voor mijn tuinbedrijf
- Wedstrijd van: Charlotte Saull
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 23-02-2019
Datum einde: 02-03-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


@charlotte, you can mix font/design as you want, feel free towrite for any suggestion
regard
Sophia

Geen commentaar

Geen commentaar
Bedankt voor de eerste opzet. Is het mogelijk de rondjes weg te halen en misschien de tekst tuinverzorging of onderhoud en beplanting toe te voegen of is dat te druk denk je?