Wiegfabriek

Datum start: 10-06-2014

Datum einde: 20-06-2014

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
ABuisman

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


een mooi, hip en lief logo / huisstijl wat aansluit bij onze doelgroep, wie we zijn en waar we voor staan.

Bedrijfsomschrijving


Wiegfabriek gaat in eerste instantie een lijn van 4 wiegjes / ledikantjes neerzetten welke online gekocht kunnen worden. Later is het mogelijk dat alle meubels voor een kinderkamertje worden geproduceerd. Wij produceren zelf.

In onze wereld worden bewuste keuzes gemaakt. Wiegfabriek houd van van mooie en pure materialen die met ambachtelijke precisie worden behandeld. Wij kiezen alleen voor duurzaam hout zodat de bomen die worden gekapt ook weer terug groeien en de volgende generatie weer net zo kan genieten van een boswandeling als wij dat nu doen.

Doelgroep


core
stellen / Vrouwen die zwanger zijn, grofweg is de leeftijd van onze doelgroep tussen de 23 en 40 jaar.

sub
vriendinnen / moeders / schoonmoeders.


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: reem_ reem_
logo_huisstijl-reem-Pby3hAFU

reem_reem_

Tevens een preview voor een huisstijl

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-reem-ONKc5PTU

reem_reem_

Hierbij nog een nieuw voorstel met een totaal andere look

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-reem-REyyPT8a

reem_reem_

Bedankt voor de beoordeling. Ik begrijp dat het niet helemaal de goede richting op is. Hierbij een tweede opzet. Kunnen jullie wellicht aangeven wat jullie er wel of niet mooi aan vinden?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
huisstijl-reem-H6Cdh3QG

reem_reem_

Hierbij mijn eerste bijdrage, ik ben benieuwd wat jullie er van vinden

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.