Wijn van Jaap
Wedstrijd gegevens:
Pakket brons
- Wedstrijd van: Wijn van Jaap
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Totaal budget: € 319.00
- Datum start : 04-03-2015 08:21
- Datum einde : 07-03-2015 09:00
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: jpg,ai,pdf
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 27
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
een moderne uitziende wijnwinkel gespecialiseerd in biologische wijn. Achter in de winkel heb ik een proefruimte in een soort open keuken. hier organiseer ik proeverijen etc
Doelgroep:
wijndrinkers
Kleuren, favoriete logo's, must haves
allereerst moet het goed aansluiten bij de bestaande winkel, modere (niet clinsch) uitstraling is gewenst. Je moet in 1 oogopslag door hebben dat het om een wijnwinkel gaat. Verder moet uit het logo blijken dat het om een biologische wijnwinkel gaat. Ik heb er voor gekozen om mn naam simpel te houden. Het zal dus moeten blijken uit een slogan of beeld.
BureauKomma
-
-
Toelichting van de designer BureauKomma:
Goedeavond, bij deze mijn voorstel voor een eventuele huisstijl, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
De huisstijl is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
De n.a.w. gegevens zijn fictief en door u aan te leveren of zelf te verwerken.
m.v.g. koos -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer BureauKomma:
Goedeavond,
Bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik eventueel een vrijblijvend huisstijl voorstel voor u doen.
m.v.g. koos, BureauKomma
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-