een nieuw voorstel. Vlinder wat abstracter gemaakt en in de vleugels zitten gezichten om de doelgroep (ontwikkeling medewerkers) te weergeven.
Wil jij mij als Human Resources Development consultant op de kaart zetten?
- Wedstrijd van: Nathaly
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-02-2018
Datum einde: 23-02-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hier ben ik erg enthousiast over. Mooi vlinder en gezichten in vingerafdruk. Erg mooi. Kun je verschillende varianten laten zien qua logo plaatsing en kleurgebruik en wel of niet 'voelsprieten' van de vlinder
Wat voor kleur had je graag gewild? Meer vaste kleuren of een verloop kleur. Qua plaatsing van het logo zou ik boven centraal of je kan links plaatsen dat je de tekst rechts hebt. Dat zou een optie zijn
O je bedoelt met logo plaatsing als in briefpapier, visitekaart etc. Ik zal een bijpassende huisstijl voor je uitwerken :)
Hoi Nathaly,
Ik heb mijn nieuwe ontwerpen verwijdert, omdat er hier helaas geen feedback of beoordeling wordt gegeven. Aangezien de sterren bij ontwerper solaram 4 is. Denk ik dat die ontwerp het meeste aanspreekt en meeste aansluit.
In ieder geval succes met uw wedstrijd.
Mvg,
Melvin
mdigitaldesigns

Hi Nathaly,
Bij deze de oranje kleur wat sterker :)
De vlinder vind ik iets te soft, mag abstracter. Font vind ik minder mooi, zou je daar iets anders in kunnen proberen?
Ok, zag bij Petje dat die richting je meer aansluit.
Qua font wel strak of sierlijk? Dit om dat er zoveel keus is
En las dat oranje ook misschien niet de kleur is? Wil je wel een open A of liever niet van de bedrijfsnaam

De vleugels van de vlinder als vingerafdruk :)
De vleugels als vingerafdruk vind ik erg mooi, kun je een ook een hele vlinder afbeelden met dit idee? Verder zie ik liever een andere font ( geen open A).

Hallo Nathaly,
Bij deze mijn ontwerp :)
De tekst Molt heb ik in fingerprint :)
Met vriendelijke groet,
Melvin
Dank je Melvin, ik merk dat ik de kleur oranje minder sterk vind. De vingerprint vind ik mooi verwerkt, maar zou zo graag een apart logo willen dat mijn bedrijf uitstraalt. Bijvoorbeeld een abstracte vlinder en daaronder dan bijv. de bedrijfsnaam. Liever zie ik ook niet dat Moltopia in 2 delen verdeelt word.Kun je daar wat mee?
Bedankt voor de feedback. Las in je omschrijving dat je een vingerafdruk wou, vandaar dat ik dit ontwerp heb uitgewerkt. Dus je wil geen vingerafrdruk in het ontwerp? Dan zal ik wat anders uitwerken.
Hi Melvin, De vingerafdruk lijkt me nog steeds mooi, alleen zou ik dat in een echt 'logo' verwerkt willen zien. Nu zie ik een bewerking van de naam van het bedrijf. Zou je er een logo bij kunnen bedenken waar de vingerafdruk in verwerkt kan worden?
Bedankt voor de feedback :)