Geen commentaar
Auto bestickering ontwerpen voor Automakelaar Beentjes
- Wedstrijd van: Automakelaar Beentjes
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 06-03-2018
Datum einde: 13-03-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Een sticker van zilverfolie met daarin het beeldmerk uitgespaard.

Geen commentaar
Bedankt voor de feedback: heb meteen maar even aangepast.
gr.
Johan
Wellicht is dit toch de meest vriendelijke optie... ?
Niet echt. Althans, dit heb ik nu al op mijn auto en is daarom niet hetgeen ik verwachtte van deze ontwerp-wedstrijd. Ik moet zeggen dat het mij allemaal iets tegenvalt. Anderzijds, wellicht waren mijn verwachtingen te hoog ;-)
eens; de valkuil is dat het al gauw een "taxi-uitstraling" mee krijgt en dat is vast niet de wens;

Geen commentaar
Wellicht is in dit geval het een aanbeveling om van deze variant een aantal te laten drukken(zeefdruk) op transparant verwijderbaar stickermateriaal.
gr.
Johan
Beste Johan, jij ook hartelijk dank voor je moeite en inzending. Het ziet er in eerste instantie prima uit al had ik dit simpelweg ook kunnen bedenken. Nog sterker, indien er niks leuks uit deze wedstrijd komt dan is zoals jij het hebt geplaatst mijn alternatief. Alleen dan wel met het logo aan de linker zijde, net als het bestand dat ik heb meegestuurd.
Je idee om het op herbruikbaar stickermateriaal te laten drukken is overigens niet slecht bedacht. Top!