Beste mevrouw, meneer,
Ik had ook al een inzending gestuurd voor uw andere wedstrijd en bij deze stuur ik u een infographic voor deze boodschap. Misschien kunt u mij aangeven of hier genoeg informatie in staat of dat u nog iets toegevoegd wilt hebben. Ik hoor het graag!
Groetjes Sandra
Infographics - BeKnowledged - Middle Market Scan
Datum start: 30-04-2014
Datum einde: 20-05-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


nice, maar laten we nieuwe ideeën ook even afwachten. merci Raymond