Een heel andere variant voor de cover van uw boek
Vriendelijke groet,
Karin Wielinga
Boekomslag 'Model in New York'
- Wedstrijd van: Uitgeverij Anne Tel
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-10-2013
Datum einde: 03-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Karin, ook deze haalt onze top5 niet. Toch bedankt voor alle genomen moeite.

Geen commentaar
Hallo Karin,
Bedankt voor je inzendingen. Helaas staat deze cover, ook niet in een andere kleurstelling, niet in onze top vijf.
Vriendelijke groeten, Kim (jurylid)

Beste Anne
Ik heb je opmerkingen verwerkt in mijn ontwerp. Ik heb ook nog een versie gemaakt waarbij de achterkant dezelfde kleur heeft als het model. Mijn persoonlijke voorkeur gaat uit naar de blauwe variant. deze oogt frisser.
Met vriendelijke groet,
Karin Wielinga

Hierbij mijn bijdrage voor het ontwerp van de boekcover. Ik ben benieuwd naar uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Karin Wielinga
Hi Karin, dank voor je inzending. Ik vind het een leuk ontwerp, het model op de voorkant vind ik mooi. Ik twijfel over de kleurstelling paars, blauw en zwart. het lettertype kan wat strakker en moderner. Je zou de letters, het vrijheidsbeeld en de stad fuchsia roze kunnen maken.