Beste Anne Tel
Hierbij een voorstel waarbij ik in plaats van de strakke vorm het hoofdpersonage wat meer heb uitgetekend.
Ik kijk uit naar uw reactie.
Vriendelijke groet,
Joost
Boekomslag 'Model in New York'
- Wedstrijd van: Uitgeverij Anne Tel
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-10-2013
Datum einde: 03-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


iets teveel 'Alice in wonderland'

Geachte opdrachtgever,
Naar aanleiding van uw feedback hierbij mijn nieuwe ontwerp.
Ik heb de strakke vlakken (met harde kleuren) omgezet in een beweging. Het zebrapad is nu een echte catwalk waar Cheryl Diamond een betere hoofrol op speelt.
Ik heb het ontwerp vrouwelijker gemaakt. En het geheel komt nu stylistischer over.
Met vriendelijke groet,
Joost
Mooi gedaan. model is nog niet vrouwelijk gedaan. toch bedankt voor de tijd die je hierin hebt gestoken.

Geen commentaar
ik vind je cover origineel en kleurrijk. Leuk bedacht en uitgevoerd. Maar ik mis het vrouwelijke aspect. Fris, stylish en uitnodigend zie ik niet terug. je hebt nogal harde kleuren gebruikt. de lichtval is goed gedaan.
Bedankt voor uw feedback!
Ik ga ermee aan de slag. U hoort nog van mij.
groet,
Joost

Beste opdrachtgever,
Ik kreeg een ander idee, 'Cheryl Diamond uitkijkend op New York.
Ik kijk uit naar uw feedback.
Vriendelijke groet,
Joost
deze vind ik te heftig, het lijkt of de stad in brand staat met rook en vlammen.

Geachte opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel op deze interessante wedstrijd.
Na het lezen van een korte samenvatting en het zien van de behoeftes heb ik mij laten inspireren door de diverse begrippen die u had genoemd.
Naast het feit dat Cheryl over een zebrapad loopt in Manhattan zou het tevens een catwalk kunnen zijn.
Ik Wilde een abstracte omgeving creëren a la Time Square.
De spot lights staan letterlijk op Cheryl gericht en de glitter en glamour sfeer versterkt het geheel.
Ik hoop hierbij een goed voorstel te doen en kijk uit naar uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Joost van Woerden
Grafisch ontwerper/Illustrator
de achterflap vind ik super, met de barcode in een handtas. de streepjeslijn en new york bij night is goed doorgetrokken naar de achterkant. mooi ontwerp.