Beste Sterkevin,
Hierbij ook de binnenkant van de kaart 26 x 13 naar plano 13 x 13 cm.
De achterzijde komt dan alleen het logo en webadres.
De geboortekaart kan voor een zoon in lichtblauw gezet worden. Het welpje krijgt ipv van een strik een 'plukje' haar.
Ik heb gekozen voor een leeuw illu omdat je dan de dierenriem kunt volgen in de opmaak. Een dochter geboren in mei, de stier etc.
Groetjes Sabrina
Datum start: 27-08-2012
Datum einde: 10-09-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar