Datametrics presentatie

Datum start: 27-06-2012

Datum einde: 04-07-2012

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
CasperStreefkerk

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De presentatie (zie Datametrics UK.ppt) omzetten in een frisse 'casual-smart' presentatie. Het bestand Icons-sample.ppt geeft een voorbeeld hoe wij de icoontjes/afbeeldingen graag willen hebben. Het bestand datametrics.png geeft het logo weer.

Bedrijfsomschrijving


Datametrics is een nieuw bedrijf dat zich richt op het belang van goede data in een bedrijf. Datametrics maakt van data -> informatie -> kennis -> expertise. Dat doen we door data schoon te maken, structuur te geven en aan data regels te onderwerpen. Waarom? Omdat in 2015 het datavolume op internet en in bedrijven met 650% gestegen is. En omdat tegen 2015 bedrijven veel data met elkaar gaan uitwisselen. Dat kan alleen wanneer data 'opgeruimd', georganiseerd en gestructureerd is.

Doelgroep


middelgrote en grote ondernemingen die data intensief zijn. Typische klanten? Nederlandse verzekeraar (veel verzekeringsdata), semiconductor fabrikant (veel data over grondstoffen en materialen), GSM webshop (veel producten en accessoires), etc.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het datametrics logo is blauw. Kan uitgebreid worden tot een kleuren-manifesto (contrast- & steunkleuren)

Designer: Paulien28 Paulien28
overig-paulien28-JbBv5uCm

Paulien28Paulien28

Beste Marlies,

Zie hier een paar sheets uit de presentatie. Als het je aanspreekt, dan maak ik het verder af!

Vriendelijke groet,
Paulien

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.