Geen commentaar
Design a PhD thesis cover
Datum start: 03-05-2016
Datum einde: 17-05-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Kalijn,
Dank voor je uitnodiging! Leuk! Hierbij stuur ik je mijn ontwerp.
Puntjes op de i moet natuurlijk nog.
Ik gebruikte een beeld van de dendritische cel. Daarnaast donkere wolken (waar men in zit) met daarnaast een zon die staat voor de hoop.
Op de achterzijde is nog ruimte voor een flaptekst.
Benieuwd!
Met vriendelijke groet,
Designerinspace
Beste designerinspace,
Bedankt voor je ontwerp. Ik vind het bovenste deel mooi maar ben niet zo weg van het wiki-plaatje van een dendritische cel... Nog een alternatief? Verder komt er geen flaptest.