Hallo, bij deze onze bijdrage.
Suggesties voor aanpassingen zijn altijd welkom.
De natuurlijke en frisse kleur blauw, en de poppetjes die van dik naar dun gaan symboliseren de procedure.
Een bewegend logo is ook mogelijk, al raden wij dit af, daar dit snel te druk word.
Creatieve groet,
Bluebeetle.nl
Datum start: 07-02-2012
Datum einde: 20-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo beste,
Allereerst dank voor je inzending. De opzet is zeker goed.
Graag zie ik meer natuurlijke kleuren de reden is dat alles in het teken staat van voeding.
Blauw in deze symboliseert meer iets met water, overigens ook belangrijk.
Een bewegend logo is drukker echter zijn veel websites statisch en beweging trekt wel aandacht. Nijn suggestie is gebruik de letters "Mijn BMI Coach" en in een ander kleur setting.
Overigens het kleur verschil in de personen vind ik erg goed.
Ik hoop dat je hier wat aan hebt,
Met vriendelijke groet,
Jurrien
Hallo beste,
We hebben vandaag een besluit genomen.Er waren genoeg inzendingen Helaas had je niets meer ingezonden. We zijn van plan nog een nieuwe opdracht uit te schrijven over Gezonde voeding en kruiden.
Bedankt voor je input wellicht tot de volgende keer.
vriendelijke gr.
Jurrien