Internationale kerstkaart

Datum start: 21-09-2011

Datum einde: 06-10-2011

Totaal budget: € 1,000.00
Nieuwste inzending
Book cover
Flynn

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp voor een kerstkaart (dubbelgevouwen vierkante kaart van 160x160mm) waarbij er rekening wordt gehouden met personalisatie (vb. To Pieter Post)
De kaart moet de non-religeuze kerstgedachte overbrengen waarbij "Expect More" ook visueel tot uiting wordt gebracht.
Met de kaart willen we bereiken dat de klant/leverancier zich gewaardeerd voelt (dus niet zijn bedrijf, maar echt de persoon zelf vandaar de personalisatie!) en dat ze niet slechts zien als "dat bedrijf wat hun post verzendt", maar als de creatieve, betrouwbare en toegewijde leverancier die altijd alles in het werk stelt om van elke zending een groot succes te maken.

Bedrijfsomschrijving


Spring Global Mail is al meer dan 10 jaar de aanbieder van distributieoplossingen voor bedrijven die hun post internationaal verzenden. Dagelijjkse post, direct mail, catalogi, pakketten of retouren.. Ongeacht wat bedrijven willen verzenden, ongeacht hun planning en budget, Spring heeft voor ieder bedrijf creatieve en betrouwbare oplossingen.
Onze klanten zijn bedrijven in verschillende sectoren en met verschillende soorten post, maar allen hebben ze gemeen dat ze internationale post verzenden en daarbij vertrouwen op de kennis en expertise van Spring. Wat ons onderscheidt van onze concurrenten is:
- Toegewijd Account Management
- Uitgebreide kennis en expertise van lokale distributienetwerken
- Werkelijk weten wat de klantbehoeften zijn en daar de juiste oplossingen voor kunnen aanbieden
- Creatief, betrouwbaar en altijd een stapje meer doen

Doelgroep


Klanten en leveranciers van Spring Global Mail overal ter wereld gevestigd.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


- Spring logo en tagline moeten verwerkt worden in de kerstkaart
- Er moet ruimte zijn voor personalisatie (vb To Pieter Post)
- Expect More moet visueel tot uiting worden gebracht
- Kerstgroet moet in het Nederlands, Engels, Frans, Duits en Spaans op de kaart komen
- De kerstkaart moet zo worden aangeleverd dat de drukker deze op het juiste formaat kan
drukken en dat de kaarten gepersonaliseerd kunnen worden

Designer: sarttras sarttras
overig-sarttras-9c8C6qq8

Geen commentaar

SpringSpring

In onze uitingen maken wij liever geen gebruik van illustraties. Foto\'s zoals de duif (Expect More campaign) worden door onze klanten zeer positief beoordeeld vanwege de creativiteit. Bij deze kaart krijg ik een hoog Cars-gehalte al vind ik het idee van een vrachtwagen wat een cadeautje is wel leuk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.