Isometrische game elementen ontwerpen

Datum start: 30-11-2020

Datum einde: 07-12-2020

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
lagoon

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn druk bezig met de ontwikkeling van een webbased online spel.
Hiervoor willen we graag gebruik maken van isometrische design elementen zoals een landschap, machines, personen etc.

We zijn lange tijd op zoek naar een goede isometrische designer en hopen dat hier iemand is die dit kan.

Om een idee te geven welke stijl we zoeken hebben ik twee afbeeldingen bijgevoegd. één is de stijl die we zoeken, de andere is van een voorbeeld machine zoals hij er in 'real life' uitziet.

Deze opdracht is dan ook voor het ontwerpen van één graafmachine met een isometrisch aanzicht. Er is één aanzicht nodig, het aanzicht waar de graafarm van de machine naar de rechts onder hoek wijst.

Mocht er uit deze opdracht een winnaar komen, dan is de kans heel groot dat we jou ook in willen zetten voor het designen van de rest van de elementenvoor dit spel. Wat er in 1e instantie 10tallen zijn.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: alvero alvero
logo_stationery-alvero-MLnZGl1s

Geen commentaar

InprovoInprovo

I'm not looking for a logo somehow this competition ended in the wrong categorie. I need an isomatric designed excavator.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-alvero-LhjKJpOS

Geen commentaar

InprovoInprovo

You did not read the instructions. This is not isomatric OR a excavator

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.