Geen commentaar
Leiderschap in levende lijve
- Wedstrijd van: Gian Kerstges
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-10-2019
Datum einde: 23-10-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


De transformatie, verandering in gang zetten.
Dat wil ik met dit voorbeeld plaatje uitstralen.
Een eerste aanzetschets tot de vormgeving van de flyer waarbij
ik een voorbeeld van internet heb gebruikt.
Ik stel mij voor dat met behulp van een eigen foto (Gian Kerstges;) de boodschap duidelijk zal worden overgedragen.
In plaats van Gian Kerstges. rechtsonder het bedrijfslogo?
Nu nog de juiste tekst...
Met een creatieve groet,
DeOntwerper.

Geen commentaar

Geen commentaar
Originele invalshoek! Zou je twee dingen kunnen aanpassen? Lettertype van de grote V zou ik graag wat duidelijker als een 'V' ook willen laten uitkomen en de kleur van VEERKRACHT mag wat speelser, bijv. ook een groene tint. Het Superman logo kan dan zelf misschien een zwarte binnenkant/achtergrond met felgroene randen hebben en een felgroene V. Dit ontwerp lijkt al meer op wat ik zoek. ;)
Beste Gian Kerstges,
Bedankt voor uw waardering en feedback.
Ik lees bij een collega Designer dat wij uw behoefte niet echt goed hebben gelezen.
Als ik het goed begrijp wenst u een krachtig logo dat inspiratie en lef uitstraalt.
Het logo dat hieraan voldoet zal tenslotte opgenomen worden in de gewenste flyer.
Ik zal eerst nog wat sleutelen aan het logo omdat die in grote lijnen de vorm en lay-out van de flyer zal bepalen.
Met een creatieve groet,
DeOntwerper
Klopt, dank je wel. Ik heb wellicht zelf ook de verwarring veroorzaakt door het woord logo te gebruiken in de tekst. Maar ik zoek idd een flyer. Zo eentje die je bij wijze v spreken op billboards zou kunnen tegenkomen, van een leuk evenement. Een echt sprekend beeld, eventueel ook met een foto die krachtig overkomt. Misschien had ik dit zelf wat duidelijker moeten aangeven, maar is mijn eerste ervaring met dit platform. ;-) Succes!