Geen commentaar
Pardoes Premium kattenbrokjes doosverpakking ontwerp prints
- Wedstrijd van: markolarsakkerman
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-09-2012
Datum einde: 04-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Goeie verbetering. de kat bij het voedingsbakje mag vervangen door een leuke oranje kat, gezien het vele zwart/grijs wat we dan al zouden gaan hanteren. Liefst een kat die niet te verschikt kijkt maar de hele opzet is prima. erg leuk zou zijn als er drie blokjes voor de productinfo en tekst zouden komen waarbij deze zelfde rode kat ''spelend'' iets mee te maken heeft. voorbeeld kan zijn blok 1 hij ligt er spelend half achter half voor. tweede hij scherpt zijn/haar nagels aan het tekstblok. derde blok... you name it! verder vinden we het logo erg mooi en het katje mag weer oranje. detail van de britse korthaar schets onder het logo vinden we fantastisch! het premium verhaal waren we ook al over uit en is helemaal prima. Succes! en dank voor de snelle inzending. benieuwd wat nog komen gaat komende dagen.

Geen commentaar
Hartelijk dank voor uw ontwerp! Ik moet zeggen dat het er erg leuk uitziet. toch mag het iets vriendelijker (liefelijker) Misschien dat de kleur zwart van onder tot boven iets lichter kan worden oplopend naar boven en mag de duistere zwarte kat vervangen worden door een lieve vrolijkere kop van een mooie, leuke en vrolijke kattenkop.(britse korthaar?)
Omdat het als een ''wikkel'' rondom de koker komt. (soort van reuze pringle chips koker) moet er ook een leuk speels kader opkomen voor de product informatie e.d. de oranje kattenafbeelding mag komen te vervallen maar wellicht heb je daar een andere leuk idee voor de onderkant. Laten ons daarin verrassen.
Hartelijk dank en voor de eerste opzet echt heel leuk gedaan. Ook de sterren met premium en de invulling van ons logo erg leuk gedaan. Zijn erg benieuwd naar de de verbeterde versie!