Reclamekaartjes voor een DM actie, het moet uiteindelijk een reeks worden

Datum start: 02-12-2012

Datum einde: 16-12-2012

Totaal budget: € 249.00
Nieuwste inzending
Book cover
JM

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een Direct mail kaart op A6 of A5 formaat die gebruikt gaat worden in een mailing (per post) de achterzijde van de kaart wordt voorzien van tekst die de ontvanger oproept om ook een direct mail actie te doen per kaart.
(Wij zorgen voor de tekst)

De voorzijde door u te ontwerpen moet de ontvanger er van overtuigen dat geadresseerde brievenbus reclame een goed middel is om reclame te maken.

Bedrijfsomschrijving


Wij zijn een direct mail bedrijf dat o.a. kaart mailings verzorgd, maar ook couverteren (is enveloppen vullen)sealen adresseren en personaliseren.Als uitbreiding van ons eigen klanten bestand willen we via DM acties bedrijven wijzen op de mogelijkheden die DM biedt in hun promotie mix.

Doelgroep


Bedrijven in het MKB, vooral gericht op retail.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Er gelden hier geen beperkingen, ons logo komt op de achterzijde.

Laat u niet beperken

Designer: Mariska Mariska
overig-creasign-RB14rSmu

MariskaMariska

Beste Marc,

Hierbij 4 varianten van een concept.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.

Met vriendelijke groet,
Mariska van der Spoel

marcwilmsenmarcwilmsen

Mooi ontwerp, past zeker wel bij mijn ideeen

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.