Geen commentaar
Vakantiebeurs - stand design & 2x flyer
- Wedstrijd van: melvinbroekaart
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 22-12-2011
Datum einde: 30-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Melvin,
Dank voor de feedback! Bij deze eigenlijk een paar kleine veranderingen om het beter te laten passen bij jullie wensen. Zelf ben ik fan van groen, maar nu heb ik de huisstijlkleuren gebruikt, het geheel oogt zo stoerder, serieuzer.
Nogmaals, de flyers kan ik dan in deze stijl opmaken.
Vriendelijke groet,
Jorina
Mooiniet

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Hallo Melvin,
Wat een goed concept, het lijkt me heel lucratief. Bij deze een serie schetsen voor een stand. Zoals gezegd word direct duidelijk waar het om gaat.'No more lost luggage' is de eye-catcher op de wand van de stand, vormgegeven als herkenbare en iconische vliegveldbelettering. (dat was in ieder geval het uitgangspunt.)
Ook labels zelf heb ik terug laten komen, in printvorm. Dat is immers het product dat jullie aanbieden.
Op de schetsen is een (hele ruwe!) versie van de stand te zien. Het is eigenlijk een soort lost en found balie geworden, zoals jullie zelf al zeiden. De boodschap staat duidelijk op de muur, een simpele witte plank (vanwege het budget)bevestigd op twee stapels oude koffers. Overal bij tweedehandswinkels of bij oma op zolder te vinden, desnoods nog wit te maken, dan is het geheel strakker. (http://vi.sualize.us/view/5a89935704b09790e19a2d3d6df2ab04)
Ik heb een print van labels gemaakt voor op de wand, deze kan ik ook gaan gebruiken op de flyers. Ook heb ik een voorbeeld van een handout op visitekaartformaat gemaakt, wederom een label.
Het is een visuele vorm, een identiteit die ik jullie voorleg, van waaruit ik ook de flyers zou kunnen ontwerpen. Eerst zou ik graag willen weten of jullie er uberhaupt heil in zien, dus graag feedback!
Vriendelijke groet,
Jorina
Mooiniet
Hallo Jorina, Dank voor jouw voorstellen & ontwerp! Ziet er veelbelovend uit. Het zou naar onze mening echter nog sterker zijn wanneer ons eigen bagagelabel (het Trace Me Luggagetracker bagagelabel) de main-visual zou zijn, ipv het nu gebruikte algemene bagagelabel. Bovendien heeft het onze voorkeur om op deze beurs de Nederlandse taal te gebruiken, zodat voor alle bezoekers het product in 1 oogopslag duidelijk is.
Ik hoop dat je met deze feedback uit de voeten kunt & nogmaals dank voor jouw voorstellen.
Met vriendelijke groet,
Melvin