Bedenk een catchy headline voor de Brandsupply flyer
Wedstrijd gegevens:
Pakket zilver
- Wedstrijd van: Brandsupply NL
- Categorie: Slogan
- Totaal budget: € 229.00
- Datum start : 10-12-2014 11:50
- Datum einde : 17-12-2014 11:46
- Status : Beëindigd
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 132
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
De headline moet de startende ondernemer aanspreken die zich net heeft ingeschreven bij de KVK. Het moet niet teveel op één type design focussen, aangezien wij niet weten wat zij op dat moment nodig hebben. Het moet meer op het gevoel aanspreken om van een onderneming naar een merk en/of succes te gaan door middel van branding.
De focus komt in de flyer te liggen op een volledig starterspakket inclusief logo & huisstijl, een volledige website (inclusief html) en print (als extra).
UPDATE: veel ontwerpers schrijven de headlines vanuit ons perspectief. Het moet de klant (de startende ondernemer) aanspreken. Dit kan een vraag zijn, maar ook een zin in de gebiedende wijs bijvoorbeeld. Veel succes!!
Bedrijfsomschrijving:
Doelgroep:
Startende ondernemers die zich net hebben ingeschreven bij de KVK.
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Een headline die wij sterk vinden is: 'Design your future, start with a logo'
De headline voor ons moet overigens in het Nederlands.
DutchDesigners
-
-
DutchDesigners zegt
Alternatief: 'Kijk mij eens gaan'
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Brandsupply NL zegt :
Grappig, deze lijkt er op onze vorige headline: 'Heeft uw bedrijf al een gezicht?' Wij zoeken nu iets anders. Daarnaast moet het de starter zelf aanspreken en moet de starter niet het lijdend voorwerp zijn.
-
Brandsupply NL zegt :
Hij werd alleen op de flyer gebruikt, dus dat kon je ook niet weten.
-
DutchDesigners zegt
O, ik heb een foutje gemaakt, het moet natuurlijk "geeft" zijn.
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
DutchDesigners zegt
Over mijn vorige inzending: idd grappig, want die headline kende ik niet. Kun je nagaan hoe Brandsupply-minded ik ben.
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-