Geachte mijnheer, mevrouw,
Hierbij stuur ik nog een suggestie voor een slogan in.
Met deze slogan wil ik enerzijds duiden dat het gaat om mensen uit andere landen die over (vele) grenzen zijn gegaan om in Nederland terecht te komen en anderzijds dat zij persoonlijke grenzen moeten overwinnen om hun doelen te bereiken zoals bijvoorbeeld de taal leren, zich de cultuur eigen maken en een eigen leven opbouwen.
Ik hoop dat mijn suggestie bij u in de smaak valt.
Ik zie uw reactie met belangstelling tegemoet.
Met vriendelijke groeten,
Marleen van Engelen
Stichting VIEP zoekt originele slogan!
- Wedstrijd van: arjenbeerepoot
- Categorie: Slogan
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-07-2017
Datum einde: 17-07-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geachte mijnheer, mevrouw,
Hierbij stuur ik u mijn voorstel voor een slogan die de werkzaamheden van VIEP kort en bondig weergeeft.
Ik realiseer me dat een andere deelnemer een vergelijkbare slogan heeft ingestuurd echter klopt deze taalkundig niet en geeft naar mijn mening onvoldoende weer dat gewerkt wordt aan perspectief door middel van participatie. Daarnaast heb ik het woord "persoonlijk" weggelaten omdat er gewerkt wordt aan meervoudige perspectieven onder anderen ook aan maatschappelijke, sociale en relationele perspectieven.
Ik hoop dat mijn slogan de werkzaamheden van VIEP voor u voldoende krachtig weergeeft.
Ik zie uw reactie met belangstelling tegemoet,
met vriendelijke groeten,
Marleen van Engelen