Beste Jurmac,
Bij deze mijn voor stel voor de vormgeving.
Graag ontvang ik jullie reactie op mijn voorstel.
Mocht dit bij jullie in de smaak vallen dan zal ik de ontwerpen uitwerken.
Ik heb ook nog een vraag. Hebben jullie ook al een sitestructuur opgezet voor de website? Dat zou erg helpen met het ontwerpen van de website.
Ik zie jullie reactie wel verschijnen.
Creative front-end design voor Videowebsite
- Wedstrijd van: jurmac
- Categorie: Webpagina design
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-11-2011
Datum einde: 09-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Het grote video vlak op de homepage is voor een instructie video voor het plaatsen van een video op deze website.
Buiten dat het handig is voor de nieuwe gebruiker, hoort het natuurlijk ook bij de thema van de website zelf.