De variant met wit...
Geluk wordt niet minder als je het met anderen deelt
- Wedstrijd van: asseya
- Categorie: Webpagina design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 13-04-2012
Datum einde: 01-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste,
We vinden nog steeds het logo te klein, en de mensen te groot, de blauwe tekstballon mag weg gelaten worden. kan je ook eens proberen met andere kleuren uit het logo. de cirkels kan je deze eens proberen met echte lotto ballen, ook gemaakt zoals nu de achtergrond, als een watermerk, 1 kleur (licht en donker)
Ok, jammer
Mvg
ook graag het logo naar de voorgrond, niet zoals nu dat het logo achter de armen van de juigende mensen staat.
We vinden het nu een beetje te druk van boven, ook de rechthoek met de slogan erin, vinden we nog wat te groot en de knoppen boven het logo mogen onder de slogan komen. de knoppen van uw blauwe inzending vonden we ook niet verkeerd
Beste, t spijt me maar hier stopt het voor mij, ik heb de maximale tijd die ik besteed voor deze prijs bereikt.
Met vriendelijke groet
geen probleem toch bedankt

Beste,
Er was even iets tussen gekomen, maar hier is mijn ontwerp, naar jouw feedback, met enkele goud accenten extra, in 2 varianten. Ik ben benieuwd naar uw feedback. Met vriendelijk groet.

Bij deze een variant met donkere letters en een lichtere achtergrond.
Mvg
Beste,
De achtergrond vinden we perfect, kan je de foto van de juigende mensen splitsen en het logo er tussen plaatsen. Dus links en rechts van het logo een groepje mensen. Het logo mag nog groter gemaakt worden, dan de slogan (ook in de achtergrond verwerkt) onder het logo en de juigende mensen (volledige bladbreedte) De mascotte mag weg, want deze vraagt de volledige aandacht op. 5 knoppen (3 links (home,reglement en contact) en 2 rechts (inloggen en informatie) de blauwe tekstballon zou ik eens willen proberen te behouden, met de tekst "sluit je nu aan, bij de winnaars" de onderste blokjes rechts van vind ik leuk, twitter en facebook, mogen ook behouden blijven. Over de tekst in het midden. Zijn we nog niet uit. Omdat men veel op deze hoofdpagina zal komen en deze tekst maar 1 keer zal lezen. Dat deze niet op de hoofdpagina moet blijven staan. Maar ik weet nog niet juist wat dan wel. Daar verwijs ik weer naar het bovenste gedeelte van de site vriendenloterij.nl.
Ik zou minder tekst willen dan dat het nu is en misschien een kadertje houden voor spelers die iets willen vertellen. Als ze gewonnen hebben, of wat ze van het systeem vinden, enz...
Beste,
Hartelijk dank voor de uitgebreide feedback! Met dit onder de armen kan ik werken naar perfectie. Je mag morgen al een nieuw ontwerp verwachten.
Met vriendelijke groet.

Beste,
Bij deze de aanpassingen, ik ben benieuwd naar uw feedback. :)
Met vriendelijk groet

Beste,
Bij deze nog een variant. Ik ben zeer benieuwd naar uw feedback, want u hebt hier niet alleen een webpagina layout, maar ook 4 mascottes!
Met vriendelijke groet
beste,
je bent wel snel, de hoofding met logo verwerkt in de achtergrond, vinden we alvast een uitstekend idee. Nu de rest nog. Succes.
je mag eventueel de onderste mascotte behouden.
animatie?
Beste, bedankt voor de feedback. Kan u me misschien even toelichten wat je graag hebt op de homepagina, dan kan ik zonder omweg het perfecte resultaat bereiken.
Alvast bedankt
Mvg
Animatie is hier helaas niet mogelijk, ik kan je echter wel de mascottes leveren in vectoren, zodat mss iemand buiten de wedstrijd ze kan animeren..
Mvg

Beste, bij deze mijn nieuw ontwerp voor ouw website. Naar het idee dat je aangaf maar heb er mn eigen stijl aan gegeven. Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Mvg
voor " jouw " website :) sorry foutje :)
Beste,
wat betreft de kleuren zit je al aardig in de goede richting. De poppetjes zijn leuk bedacht, maar niet voor ons van toepassing. Graag de juichende massa terug. Er staat ook iets teveel tekst in. In de box met welkom bij luckyforall, mag je de tekst halveren, zodat je die groter en leesbaarder kan maken. We begrijpen niet goed waarvoor de teksten onderaan in de drie kolommen moeten dienen. De homepage heeft de bedoeling om mensen IN de site te trekken en op onderzoek uit te gaan. (Dus niet teveel teksten)De achtergrond van de teksten liefst niet wit laten maar aanpassen aan de erg goede achtergrond met cirkels die je nu al gemaakt hebt.

Beste,
Bij deze mijn eerste ontwerp voor de website, naar de hand van uw feedback zorg ik voor verdere aanpassingen of een nieuw ontwerp. Graag je ongezouten mening zodat we beter op elkaar afgestemd raken.
Alvast bedankt,
Met vriendelijke groet M.G.
Beste M.G. Ik vind uw inzending zeker niet mis, maar ik heb zelf juist een mooie site tegengekomen. wat mijn verwachtingen treft, ook de kleuren vindt ik hierin geslaagd. De site is www.vriendenloterij.nl
Kan je iets in deze richting zoeken, de linkse vakken (systeem info winstverdeling mag je weglaten)
In het voorbeeld van deze site mag je ons logo gebruiken zonder de slogan, zodat je de slogan op een andere manier kan gebruiken, zoals bijvoorbeeld in de voorbeeld site "winnen is nog leuker als je het kan delen"