Beste opdrachtgever,
ik ben bezig geweest met een ontwerp voor Net-ICT Solutions.
Hiernaast kunt u mijn website-ontwerp bekijken.
De kleuren van het Net-ICT logo: oranje en blauw, heb ik toegepast in het ontwerp.
De bestaande webteksten heb ik in het ontwerp geplaatst.
De site heeft m.i. een zakelijke uitstraling gekregen.
De website van VPSCloud heeft daarbij als uitgangspunt gediend.
Met name de ronding in de slider heb ik terug laten komen in het ontwerp.
Alleen de header verschilt. Bij de website van vpscloud is de slider helemaal tot bovenin doorgetrokken; dit heb ik niet gedaan om de header overzichtelijker te houden.
Een klant kan een domeinnaam snel controleren door onderaan de slider zijn domeinnaam in te vullen.
Voordat ik de vervolgpagina’s ontwerp wacht ik eerst uw reactie af.
Ik wil u erop wijzen dat ik niet over de rechten beschik van het plaatje dat ik het toegepast in de slider. Waarschijnlijk kunt u deze zelf aanleveren.
Ik hoop natuurlijk op een prettige samenwerking,
Incredible Design.
Hosting website
- Wedstrijd van: Net-ICT
- Categorie: Webpagina design
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-01-2013
Datum einde: 26-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


het=heb
4e zin van onderen.