ontwerp een logo/webpaginadesign voor een gedreven sportjournalist en tekstschrijver die van koers houdt.

Datum start: 10-08-2015

Datum einde: 07-09-2015

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
(N)

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een logo/webpaginadesign met/rondom de naam Léon de Kort voor de gelijknamige website. In het logo komt duidelijk naar voren de passie voor koers in de breedste zin van het woord;
- als wielerjournalist voor de koers
- als tekstschrijver; de richting van een bedrijf/instantie zien/horen en deze informatie in duidelijke taal naar een artikel verwoorden.
''passie voor koers'' als subtitel(klein)

Bedrijfsomschrijving


Léon de Kort is sportjournalist met een grote passie voor wielrennen. Veel van zijn werk als zzp-er bestaat uit volgen van wielerkoersen over de hele wereld en schrijven van artikelen/verhalen hierover voor wielertijdschriften en boeken.
Daarnaast schrijft hij artikelen voor diverse niet-sport gerelateerde bedrijven en organisaties.

Doelgroep


Elk bedrijf of instelling die een goede, meedenkende sportjournalist of tekstschrijver zoekt.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Léon de Kort is een man die staat voor wat hij doet. Doet wat hij zegt. Is eerlijk, gedreven,recht-door-zee en optimistisch met oog voor detail. En willen = kunnen.
Dit mag je, naar eigen invulling (wat dit bij jou oproept), vertalen naar kleur, lettertype, stijl.

Vervorming van een aantal letters naar racefiets/coureur/kompas om koers te accentueren spreekt ons aan, maar is geen must. Andere creatieve spinsels meer dan welkom!!!

Designer: RysDesign RysDesign
web_pagina_ontwerp-youngdesignes-EahfY4Bc

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
web_pagina_ontwerp-youngdesignes-DyNwkBnc

Geen commentaar

RysDesignRysDesign

Beste oprachtgever,

Dit is mijn ontwerp.
Ben benieuwd naar U reactie!

Alvast bedankt

Met vriendelijke groeten,

Robert

RysDesignRysDesign

*opdrachtgever

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.