Buiten zitten optimaforma

Datum start: 22-11-2010

Datum einde: 03-12-2010

Totaal budget: € 450.00
Nieuwste inzending
Book cover
BSmit

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


een strakke technische design website waarbij het product er uitspringt, een website die niet afleid maar uitnodigt tot meer

Bedrijfsomschrijving


Buiten zitten zoals binnen, uw woonkamer buiten, gespecialiseerd in luxe design lounge meubelen die altijd buiten kunnen staan, geen gesleep met kussens of afdekken met hoezen, leverbaar in 350 kleuren en dat in 2 weken

Doelgroep


Mensen die kwaliteit en design waarderen

Kleuren, favoriete logo's, must haves


geen voorkeur maar technisch strak , logo volgt andere contest

Designer: Sander Vissers Sander Vissers
website_design-sander-vissers-PeL9OOau

Sander VissersSander Vissers

Beste Anoud,

Bij deze stuur ik u mijn inzending.

Ik heb de site zo strak mogelijk proberen te houden,en heb gebruik gemaakt van lichte kleuren in de content van de website om zo het buitengevoel nog wat sterker naar voor te laten komen en tevens een gevoel van luxe te creeren. Door de content aan de linkerkant niet recht af te snijden, maar juist diagonaal, heb ik wat extra dimensie toegevoegd aan de website.

De foto's aan de rechterkant wisselen (m.b.v. flash fade-in/fade-out) op een rustige manier ten behoeve van het gebruikerscomfort van de website.

Ik ben benieuwd wat u er van vindt,

groeten Sander Vissers
info@vissie.eu

BerendjeBerendje

NICE!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.