Een variant op mijn inzending, maar dan met een donkere achtergrond. Mede ingegeven omdat u bij andere ontwerpen hebt aangegeven een donkere achtergrond mooi te vinden.
Groet,
Remon
STEILVOL
Buiten zitten optimaforma
- Wedstrijd van: a.idema@hetnet.nl
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-11-2010
Datum einde: 03-12-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Een website die past bij luxe loungemeubelen.
De foto's kunne iedere keer veranderen, of zoals nu aangeven door op de namen onder de foto te klikken komen de betreffende loungesets in beeld. De klant wordt gelokt er op te klikken omdat de foto's al verscholen liggen (links en rechts) achter de huidige grote foto.
Met het kopje foto's heb ik in gedachten om foto's te plaatsen van mensen die daadwerkelijk een set hebben gekocht en daarvan een foto insturen.
Het logo straalt strakheid uit, maar toch ook sierlijkheid. Het voordeel van dit lettertype is, is dat hij ook goed bruikbaar is op zwartwit advertenties in bijv. kranten.
Ik hoor graag uw reactie.
Groet,
Remon
STEILVOL