Hallo Eveline,
Hierbij een kleine aanpassingen waarbij het logo prominent in beeld komt.
Gr, Michael
Foodsaam.com
- Wedstrijd van: foodsaam
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 09-01-2018
Datum einde: 19-01-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste
hierbij mijn inzending. indien er aanpassingen nodig zijn is dit geen probleem.
Heb ook de 4 kleuren gebruikt welke in het logo gebruikt zijn om het een geheel te maken.
gr, Mick
Hallo Mick wat ik erg op prijs zou stellen is dat het logo zelf ook ergens herkenbaar in beeld staat zoddat bezoekers gelijk weten dat ze aan het goede adres zijn.
Mvrgr Eveline
Dankjewel Eveline, mocht er nog iets anders moeten is dat geen probleem
gr, Michael