Beste Lodewijk mode,
Ook ik heb mijn creativiteit zijn werk laten doen. Mijn keuze is gevallen op een minimalistisch en clean ontwerp. Ik hou persoonlijk van strak en to the point. Geen poes pas en onnodige afleidende elementen. Ik ben voor dit design gegaan voor strakke hoeken, het leek mij een leuk idee om i.p.v. alle rond hoekige websites die tegenwoordig erg veel voorkomen is terug te gaan naar basics.
Het is voor jullie winkel en de branche erg belangrijk om een feeling met de winkel te krijgen zoals jullie zelf ook al aankaarten. Hierdoor heb ik een aantal elementen bedacht en geïmplementeerd in het design. Deze zijn ook technisch eenvoudig uit te werken.
Element 1, de grote header image met highlight als trigger points. Wanneer men met de cursor over een highlighted area beweegt zal er een blok verschijnen met gerelateerde informatie, tevens zal er een lichte zwarte overlay over de foto komen om zo de focus te leggen op het blok. Zie de rechter screenshot in de bijlage om een idee te krijgen welke actie er wordt getriggert.
Element 2, het middelste blok bied de mogelijkheid om een te navigeren naar een 360 graden panorama view van de winkel. Dit kan technisch zowel met foto's als een echte video die qua techniek werkt als bijvoorbeeld Google maps..
Element 3, de brands die worden weergegeven naast de kleding modellen zullen random worden ingeladen. Elke keer wanneer de pagina wordt bezogt genereert het systeem 3 logo's uit het database.
Tot zo ver mijn briefing, onthoud dat dit uiteraard een mock-up is en dat er vanuit deze versie verder ontwikkeld kan worden.
Hoe moet een actuele modewinkel zich online laten zien? Laat het maar zien !
- Wedstrijd van: lodewijkmode
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 25-10-2012
Datum einde: 26-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Correctie, Google street.
Ik heb zojuist de grijze balk achter de modellen weg gehaald, dit ziet er net ff wat completer en meer als één geheel uit. Uiteraard mag ik deze niet meer laten zien omdat de wedstrijd is afgelopen.
Succes met de beoordelingen!