en de vervolgpagine
Ontwerp een bijzondere complete website:
- Wedstrijd van: MCNA
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 11-01-2012
Datum einde: 14-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste,
Bijgaand de witte versie. Ik heb de logo's ook geintegreerd nu. Het is de bedoeling dat wat in de vervolgpagina nu blauw is in de "A with Love" pagina magenta is en in de "Pagode" pagina geel zodat de pagina's bij elkaar horen, maar toch met een eigen identiteit

en de vervolgpagina

Geachte,
Bijgaand mijn voorstel voor jullie website. Ik heb een 'portal' gemaakt die sfeerbepalend is en meteen aangeeft waar MCNA voor staat. Modern en aards (natuur georienteerd). Ik heb ook een eerste pagina van het Medisch Centrum gedeelte gemaakt. Als u meer pagina's in deze vorm wilt zien, maak ik die met alle liefde en plezier voor u uiteraard. Ik hoop met deze 2 pagina's een goede indruk te kunnen geven van de sfeer die ik voor ogen heb.
Met altijd vriendelijke groet
Marco van den Oever
Dank voor je opzet, we zouden de website graag in het wit willen zien, de stijl is verder mooi doorgevoerd in het gehele ontwerp, zou je ook de diverse logo's willen gebruiken die meegestuurd zijn van de diverse takken van het MCNA?
Dank voor het meedoen!
Pieter