Ontwerp website voor dynamisch video productiebedrijf

Datum start: 25-11-2013

Datum einde: 09-12-2013

Totaal budget: € 599.00
Nieuwste inzending
Book cover
4+

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Yogiemonk bestaat in jan 10 jaar. In al die jaren hebben we met een zelf geknutselde site gewerkt. Maar eindelijk hebben we tijd om die wat professioneler te maken.

Op www.yogiemonk.tv zie je de oude stijl, waarin zelfs de homepage volkomen afwijkt van de rest.

Wij zijn opzoek naar een strakke/frisse/hip/creatieve/professionele look.

We willen mits mogelijk de site zelf opbouwen met Adobe Muse

De tekstuele inhoud kan kort we willen de site voornamelijk gebruiken als het verlengde van ons visitekaartje en als portfolio gevuld met videomateriaal.

We twijfelen nog over het aantal pages

Bedrijfsomschrijving


We zijn een klein (2mans) bedrijf. Opgestart uit de freelance tv wereld. Onze bezigheden zijn:
We produceren kleine producties op aanvraag. Voor een deel faciliteren we de opname & montage sets mee als we werken voor journalisten/ kleine productiehuizen.
Daarnaast zijn we nog steeds actief als freelance editors in tvland o.a de Voice rl/Eilandgasten/Shownieuws etc

We hebben een bedrijfsruimte met een professionele montage set. Deze willen we dit jaar meer gaan inzetten als facilitaire dienst.






Doelgroep


Doelgroep zijn klanten die video producties zoeken.
Bedrijven/stichtingen/organisaties die met het middel video iets willen communiceren.
We maken veel voorlichting films of sfeer registraties van belangrijke evenementen

De doelgroep moet met het bezoeken van onze site een creatieve maar ook professionele indruk krijgen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Graag aansluiten bij het logo van het hoofdletter Yogiemonk logo. Het aapje staat op onze site www.yogiemonk.tv

Designer: St.Brandsupply St.Brandsupply
website_design-studio-ubique-xGCTK0YK

St.BrandsupplySt.Brandsupply

En een preview van hoe het er uit kan zien op een scherm

yogiemonkyogiemonk

hoi Lennart,

Dit is niet helemaal de kant die we op willen gaan.

We zijn vooral erg gecharmeerd van het ontwerp van Cornelissen Design.

St.BrandsupplySt.Brandsupply

Dag Yogiemonk,

Er kan er maar 1 winnen uiteraard :). Bedankt in elk geval voor de reactie al had ik gehoopt dat het nog echt een wedstrijd zou worden door mij meer feedback te geven. Desnoods met een suggestie om een nieuw ontwerp te laten maken. Echter de keuze lijkt al gevallen te zijn waardoor het geen wedstrijd meer wordt.

Helaas maar succes in elk geval!

Mvg,
Studio Ubique

Lennart

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
website_design-studio-ubique-w1Z1iFmK

St.BrandsupplySt.Brandsupply

Hierbij mijn inzending in de hoop dat dit bevalt. Kijk nog wel even door de (fake)tekst en foto's heen, deze zouden straks persoonlijker moeten gemaakt worden mochten jullie hiervoor kiezen.

Wat ik mis op de huidige site is een korte en krachtige zin wat jullie doen. Dit heb ik nu in de fotoslider bovenin groot weergegeven. Wellicht ook een idee om eens goede en leuke teksten te laten schrijven door een tekstschrijver?

Allereerst ben ik benieuwd of dit ontwerp bevalt :)

Mvg
Lennart

Studio Ubique

St.BrandsupplySt.Brandsupply

De vierkante previews van de projecten zijn klikbaar en moeten straks doorlinken naar je projecten/portfolio pagina.

St.BrandsupplySt.Brandsupply

Bedankt voor de rating echter ben ik zeer benieuwd naar feedback. Het doel is om er 5 sterren van te maken ;)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.