Opvallende landingspagina voor ons product! Als voorbereiding op het lanceren via kickstarter

Datum start: 17-06-2020

Datum einde: 29-07-2020

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
soniaali

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


* UPDATE * wedstrijd is verlengd! we hebben nodig een compleet ontworpen pagina in Wordpress. Met hierin plug-ins voor een subscribe formulier en een knop om taal te kunnen selecteren.

Een tijdje geleden hebben wij ons logo laten ontwerpen (LIF Group) op brandsupply met succes! Aangezien dit goed is bevallen en wij zeer tevreden zijn over het resultaat willen wij een nieuwe wedstrijd organiseren.

We zijn bezig met het ontwerpen van een product, namelijk de LIF Tower, een toren waarin verse kruiden gekweekt en goed gehouden kunnen worden.

Deze toren willen we lanceren via kickstarter, om dit tot een succes te brengen zullen we vooraf onze 'crowd' op moeten zoeken en ons verhaal delen met de wereld.

Hiervoor willen we gebruik maken van een landingspagina. Belangrijk hierbij is dat geïnteresseerden zich in kunnen schrijven voor onze mail list, hiervoor gebruiken wij mailchimp in combinatie met convertfull.

We hebben een website gemaakt in wordpress met een thema als voorbeeld. Hierin staat nu zoveel mogelijk informatie.

Onze wedstrijd is als volgt, we willen een website met 1 pagina, welke duidelijk en overzichtelijk is, welke aanspreekt en de aandacht trekt, bovendien moeten mensen geïnteresseerd raken en inschrijven in onze mailing list.

Bedrijfsomschrijving


Start up - LIF Group

Onze startup bestaat uit 3 personen.

We hebben een product bedacht welke wij op de markt willen gaan brengen
www.lifgroup.nl

Doelgroep


- Kantines
- Home cooks
- Restaurants
- Theeschenkerij / lunchrooms
- Thuis kok
- Groenteboer

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Fris, zie logo
Duidelijk
Aantrekkelijk

Designer: joosttilburg joosttilburg
website_design-joosttilburg-6qq5d09w

joosttilburgjoosttilburg

Beste Harm,
Bijgaand de aanpassingen.

Joost

HarmKeurhorstHarmKeurhorst

Hoi Joost,

Bedankt voor je aanpassing.
De kleuren zijn wat ons betreft een beetje te scherp.
Ook zou het mooier zijn om de teksten in kaders te plaatsen.
En dan zouden wij graag zien dat de kaders minder scherp zijn.

Graag willen wij op onze landingspagina vooral ook bullets naar voren willen laten komen zoals je hebt gedaan onder de introductie.

Groeten Harm

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
website_design-joosttilburg-uQybFLqy

joosttilburgjoosttilburg

Beste Harm,

Hierbij mijn idee voor de website.
Ik hoor graag van jullie.

Met vr. gr.
Joost

HarmKeurhorstHarmKeurhorst

Hoi Joost,

Bedankt voor je bijdrage.
We hebben inmiddels tekst beschikbaar (in NL)
Kun je deze er (al deels) in verwerken? (Ik ga deze proberen toe te voegen)

Groeten Harm







Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.