Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel, deze wilde ik zakelijk, overzichtelijk en ruimtelijk houden conform de huisstijl.
De breedte van de website heb ik 6 pixels korter gehouden, op deze manier is er ruimte voor een scrollbar. Mocht dit niet nodig zijn, kan ik het ontwerp aanpassen.
Met vriendelijke groet,
Duncan Baumbach
www.cap-amsterdam.nl
Autonomic zoekt 'HET' design voor 'de' nieuwe website
- Wedstrijd van: Autonomic
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 07-08-2012
Datum einde: 07-09-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Duncan,
Het komt ons iets te eenvoudig over, niet echt onderscheidend als ik eerlijk ben. Het logo komt nergens terug, de flexibiliteit van de organisatie. Sorry, het is niet wat wij zoeken.