Hierbij nog een voorstel, gebaseerd op mijn eerste ontwerp maar met een kleine aanpassing.
Zo heb je link alle menu mogelijkheden, en rechts alle ruimte om jou content, zowel tekst als afbeeldingen kwijt te kunnen.
Vernieuwen website BEELDEND KUNSTENAAR
- Wedstrijd van: Marlies
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 15-02-2012
Datum einde: 07-03-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik vind deze wel sterker.
Zou ik eventueel zelf de kleurevlakken kunnen aanpassen aan de kleuren van de getoonde werken(die veranderen natuurlijk regelmatig. En het zou m.i. mooier zijn als de site gecentreerd
op het scherm te zien zou zijn.
m.vr. groet
Marlies
Ja de kleurvakken zou je zelf kunnen aanpassen en de website is ook ontworpen om gecentreerd te worden weergegeven op een scherm. Alleen dit is werk voor diegene die de website bouwt want zelf kan ik alleen de vormgeving doen.
Wanneer u nog suggesties heeft hoor ik het graag.
Mvg Martijn

Beste Marlies,
hierbij mijn voorstel voor de website lay-out.
Er kunnen uiteraad altijd aanpassingen gedaan worden.
Feedback is welkom.
Groeten Martijn