Tweede poging om het beeld op te laden...
Het gaat om een webpagina met Flash (bewegende elementen : foto's bewegen van onder naar boven in een filmstrip en de bijhorende teksten design, jewellery & Watches,... bewegen van rechts naar links tot aan de bijhorende foto's. De Tekst 'Rottier' beweegt in de achtergrond random. Enkel de inlogtekst, het logo en de footer blijven ter plaatse.
Webdesign & slogan voor nieuw internationaal ultra chique merk.
- Wedstrijd van: stevenrottier
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 17-09-2010
Datum einde: 26-09-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Het gaat om een flash website met bewegende elementen : foto's bewegen van onder naar boven in een filmstrip. (design, gevolgd door horloge, gevolgd door juwelen,...). Tegelijkertijd komen de woorden 'Design'- 'Watches en jewellery' achtereenvolgens van rechts naar links tot bij de bijhorende foto. En het woord 'Rottier' beweegt ook random op de pagina. Enkel het logo, de inloggegevens en de footer blijven ter plaatse. Doel is de bezoekers beperkte informatie te geven : enkel beschikbaar voor een select publiek.
Helaas kan ik geen beeld zien..