En nog één ontwerp met een volledig witte achtergrond en het alternatieve logo.
Groet,
Roel
Website design voor Imsafe (woonhuis) beveiliging
- Wedstrijd van: Sebastiaan
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-03-2012
Datum einde: 27-03-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij mijn voorstel,
Ik heb beeldmateriaal gekozen die de particuliere markt aanspreekt. De website straalt veiligheid en betrouwbaarheid uit
Ook nodigt het taalgebruik uit tot interactie. Verder berust de basis op het thema: ''Yootheme cloud'' en is daarom dus makkellijk om te zetten naar een Joomla of Wordpress systeem.
Het ontwerp is overzichtelijk door de indeling en duidelijke kleuren. Ik heb voor nu nog maar even het (komende?) tijdelijke logo gebruikt.
Graag verneem ik uw feedback!
Met vriendelijke groet,
Roel Ladru