Hierbij een opzet voor de homepage.
In de slider kun je een aantal projecten laten zien.
Ik weet niet of dit ontwerp volledig geschikt is voor Foundation. Ik had er nog nooit van gehoord, dacht dat het voor mij misschien ook wel interessant zou zijn, maar na een aantal negatieve berichten er over te hebben gelezen zag ik er toch maar vanaf me er verder in te verdiepen (sorry).
Als je wat aanpassingen wilt zien is dat natuurlijk altijd mogelijk.
mvg,
Marioline
Website design voor YourMark
- Wedstrijd van: YourMark
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 17-07-2012
Datum einde: 07-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


P.S. Natuurlijk is het de bedoeling dat de achtergrond van header en footer schermbreed zijn en de content gecentreerd, kan dat niet laten zien met een jpg...
Hey Marioline,
Bedankt voor je inzending.
Allereerst moet ik zeggen dat het idee er heel simplistisch uit ziet. Dat spreekt me aan de ene kant best aan, maar persoonlijk vind ik dit wel heel erg simpel. Dit ontwerp houdt ook niet echt rekening met SEO gerelateerde zaken, zoals het terug laten komen van bloglinks op de frontpage etc.
De slider met de slogan er naast vind ik wel leuk zo, maar het is geen must om die op die manier op te nemen. Een smallere slider mag van mij ook wel.
Verder zie ik niet in nog hoe ik van alleen deze frontpage ook een vervolgpagina kan maken.
p.s. welke negatieve berichten heb je gelezen over foundation dan?
Bedankt voor de feedback.
Ik weet niet of ik nog tijd kan/wil steken in een hele nieuwe opzet.
Negatieve berichten over Foundation (and css frameworks in het algemeen) bijv. op Sitepoint, o.a.:
http://www.sitepoint.com/forums/showthread.php?851636-Foundation-ZURB-gt-Code-Review
Ik heb in het verleden met Artisteer templates getest, werd gek van de hoeveelheid overbodige code die dat opleverde, wat het ook moeilijk en zeer tijdrovend maakt om handmatig (direct in de code) nog zaken te veranderen.
Ik zie ook lovende reacties op Foundation, maar berichten als bovenstaande deden me besluiten om toch maar zelf de code in de hand te houden.
mvg,
Marioline
Hallo Marioline,
ok dank je. Ik ga dat ook eens lezen, al zie ik wel dat het een bericht van ruim 1,5 jaar geleden is. Maar ik ga het eens aandachtig doornemen. Wie weet doet het mijn besluit ook nog wel veranderen ;-)