Dank weer voor uw reactie. Ik heb een nieuw screenshot toegevoegd, met een andere header. Op het werkende voorbeeld op www.10us.biz/baroq staat deze op de pagina TAARTEN. Op de startpagina staat nog het vorige ontwerp, maar nu heb ik daar de witte kop vervangen door de licht paarse tint. Hoop dat één van deze voorstellen meer naar uw zin is …
Vriendelijke groet, 10us
website voor Baroq Cakeboutique
- Wedstrijd van: baroq
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 26-12-2012
Datum einde: 08-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Dank voor uw feedback. Ik had de kleuren precies andersom gekozen: het paars van de polkadots en het groen van de rok. Heb de kleuren nu aangepast en een paar verschillende varianten voor de achtergrondkleuren uitgewerkt. Op het werkende voorbeeld op http://www.10us.biz/baroq vindt u op de startpagina het kleurenschema zoals in het screenshot, dus met olijfkleurige achtergrond en de rest in de paarstinten. Ik heb nu voor een olijfkleurige achtergrond gekozen, omdat ik een verlopend paars erg vond "knallen"; zie het voorbeeld hiervan op de pagina TAARTEN. Op de pagina CUPCAKES is de achtergrond weer verlopend olijf, maar heb ik nu ook de achtergrond tussen de header een footer naar de olijfkleur aangepast. Ben natuurlijk heel benieuwd wat u van de nieuwe kleuren vindt en zou uw reactie weer zeer op prijs stellen.
Vriendelijke groet, 10us
deze kleurencombinatie vind ik stukken beter (van de startpagina). Maar de kop van de pagina vind ik nog steeds te wit.

Beste opdrachtgever,
Bijgaand mijn voorstel voor uw website. Op http://www.10us.biz/baroq vindt u een groter (werkend) voorbeeld van mijn ontwerp. Ik weet dat het alleen om het ontwerp gaat en niet om het programmeren van de site, maar een werkend voorbeeld geeft een duidelijker beeld van het ontwerp. Ik heb het ontwerp bewust wat "strak" gehouden, omdat een "speelsere" lay-out al gauw problemen geeft als er veel items in de webshop opgenomen moeten worden. Maar alles kan natuurlijk aan uw wens worden aangepast.
Uitgangspunt van mijn ontwerp is een min of meer vast frame voor alle pagina's: header met navigatiebalk en footer met vaste blokken links (betalingsopties en eventueel social media) en rechts (contact, vragen en voorwaarden). De twee middelste tekstblokken kunnen dan op de volgpagina's eventueel vervangen worden door (sub-) menu items.
Het "Uitgelicht" blok kan op elke pagina worden opgenomen, bijvoorbeeld om een bepaalde taart of aanbieding in de spotlights te zetten. Maar deze ruimte kan natuurlijk ook anders benut worden, net als het vak daarnaast.
Voor alle volledigheid: de nu gebruikte foto's zijn slechts voorbeelden en zullen vervangen moeten worden door uw eigen foto's. Mocht mijn ontwerp u aanspreken, werk ik ook graag een voorbeeld voor een volgpagina uit. Uw feedback zou ik daarom bijzonder op prijs stellen.
Vriendelijke groet, 10us
Het is een mooie opzet. zeer duidelijk. Maar vind de kleuren erg schreeuwerig. Het paars, kun je dat vervangen met het zachtere paars uit de rok van t logo, en het groen vervangen door de donkere kleur groen van de polka dots van de andere rok?