Hey Berry,
Jazeker dat is gelukt met de kabouter dame! Wat vind je van haar? We kunnen haar in vrijwel elke positie of houding plaatsen.
Wanneer is jullie deadline voor de site? Hier op brandsupply is aangegeven de 11e. Dat is al over 2 dagen en wij kunnen de site dan nog niet volledig ontworpen hebben.
Met vriendelijke groet,
Edgar Ravenhorst
Wie komt de kabouter in het bos zoeken?
- Wedstrijd van: berryklooster
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 28-07-2012
Datum einde: 11-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Edgar,
Ik vind het niet helemaal een kabouter, vind het meer een heks.Kijk eens naar David de kabouter en dan naar zijn vrouw dat is ook het plaatsje wat voor het logo is gebruikt.
Groeten,Berry
Berry,
Aloys gaat bezig met een andere tekening voor jou. Ik heb hem de feedback doorgegeven. Hij probeert zaterdag een nieuwe schets af te ronden zodat ik deze naar jou op kan sturen.
Met vriendelijke groet,
Edgar Ravenhorst

Ha Berry,
Zoals beloofd zouden er vandaag en paar schetsen getoond worden.
Met deze schetsen willen wij de sfeer weergeven voor jullie webpagina. We willen een sprookjesachtige sfeer neerzetten en de beleving dat aanwezig is in jullie restaurant zo veel mogelijk terug laten komen in de site. Nogmaals dit is nog geen definitief ontwerp maar een impressie. Wat vinden jullie van dit eerste resultaat? Geeft het enigszins weer wat jullie voor jullie zien of zoeken jullie iets anders? Wij staan open voor suggesties en zijn benieuwd naar jullie reactie.
Met vriendelijke groet,
Edgar Ravenhorst
voor meer informatie kunnen jullie contact met ons opnemen:
06 27 311 410
edgar@edge-art.nl
Hoi edgar,
In ons logo zit ook een kaboutermeisje kun je deze er ook in betrekken? voor de rest harstikke leuk.
Groeten Berry

Ha Kabouterwoud!
Ik heb voor jullie een opzetje gemaakt voor jullie toekomstige site. Terwijl ik met de site bezig was stuitte ik op het probleem dat ik nog niet een goed beeld heb over de content die jullie op de site willen plaatsen, denk aan Foto's en informatie.
Kunnen jullie de site bekijken en aangeven wat jullie sterk en zwak vinden en zouden jullie mij willen vertellen hoe jullie de zwakke delen anders willen zien?
Voor de header moeten we even uitzoeken of we deze foto kunnen gebruiken of dat we zelf een foto moeten gaan schieten met kabouters.
Ik hoor graag van jullie,
Met vriendelijke groet,
Edgar Ravenhorst
Hallo Edgar,
Ja we hebben het niet goed omschreven.Foto pagina,menukaart,openningstijden en adres moet er allemaal inkomen.www.hansengrietjezeewolde.nl is een beetje de stijl waar we naar toe willen
Gr. Berry
Hallo Berry,
Ik heb de hans en grietje site bekeken en ik heb even contact opgenomen met mijn collega Aloys Trines de illustrator. Vandaag/vanavond ga ik even met hem om de tafel zitten voor wat vette schetsen. Als het even meezit dan kan ik je maandag denk ik een voorbeeld sturen van enkele site onderdelen en misschien een schets van de site.
Waarom een schets? Omdat ik denk dat dit de snelste en meest eenvoudig aan te passen methode is aangezien jullie een site vol beleving zoeken en dit soort site's vaak de nodige feedback ontvangen in het begin.
Wat mij nog opviel aan de hans en grietje site is dat deze flash elementen bevatten om de site tot leven te brengen. Wij kunnen dit ook gaan doen enkel wil ik jullie graag mededelen dat deze elementen niet te bekijken zijn op de telefoon of de I-pad. Er zijn alternatieven maar die liggen momenteel niet binnen jullie budget.
Weten jullie al wie de website gaat ontwikkelen want hier bij Edge-Art zijn we op zoek naar een mooi portfolio item en jullie project is daar uitermate geschikt voor.
Mijn e-mail adres is edgar@edge-art.nl mochten jullie zoeken naar iemand die de site kan ontwikkelen stuur dan even een mail of bel naar 06 27 311 410
Tot horens!
Hebben jullie misschien een foto van het restaurant zelf? En andere foto's die we ter inspiratie kunnen gebruiken van de omgevind, het bos het gebouw de trein etc.. ? Die mogen jullie wel mailen naar edgar@edge-art.nl.
Dankjewel
Nee, we zitten nog in de verbouwing dus hebben wij helaas nog geen foto,s
Groeten Berry