Zoek grafisch ontwerpwedstrijd

Logo & Huisstijl

RECENT BEËINDIGDE WEDSTRIJDEN

Wedstrijdtype Naam Categorie Award Inzendingen Status
Publiek Ontwerp een fris logo voor een nieuw Administratie & Belastingadvieskantoor TET Logo & Huisstijl €80 44 Gesloten zonder winnaar
Besloten Ons logo en huisstijl vertrouwen we jullie toe! Logo & Huisstijl €190 bronze 153 Gesloten zonder winnaar
Besloten Ontwerp een flexibel logo voor; een tech-startup die oplossingen voor veilig delen van informatie mogelijk maakt! Logo & Huisstijl €250 Gegarandeerd silver 124 Gesloten met winnaar
Publiek Kluscontract Logo & Huisstijl €110 Gegarandeerd 21 Gesloten met winnaar
Semi-Besloten Ontwerp logo en huisstijl voor een grensverleggende groene start up! Logo & Huisstijl €330 Gegarandeerd 61 Gesloten met winnaar
Semi-Besloten Create the branding for our team development company Logo & Huisstijl €180 151 Gesloten met winnaar
Semi-Besloten Nieuw logo en huisstijl Logo & Huisstijl €350 gold 92 Gesloten met winnaar
Besloten Ontwerp logo voor een nieuw makelaarskantoor met sterk beeldmerk/lettertype! Logo & Huisstijl €350 Gegarandeerd gold 101 Gesloten met winnaar
Publiek Ontwerp een strak en innovatief logo voor een culinaire eenmanszaak Logo & Huisstijl €80 Gegarandeerd 47 Gesloten met winnaar
Publiek Patersserie/luxe koffiezaak in in Amsterdam Logo & Huisstijl €250 silver 65 Gesloten zonder winnaar
Besloten Logo & huisstijl voor jonge tech startup met ambitie! Logo & Huisstijl €290 62 Gesloten met winnaar
Besloten Veilingsite (huisstijl en logo) Logo & Huisstijl €120 32 Gesloten met winnaar
Publiek Dialogue for Change, School in Dialoog, Buurt in Dialoog Logo & Huisstijl €250 silver 30 Gesloten zonder winnaar
Publiek Ontwerp een logo voor een innovatieve nieuwe veiling website! Logo & Huisstijl €350 gold 51 Gesloten zonder winnaar
Publiek zou ik graag een ontwerp van een logo en huisstijl ontvangen Logo & Huisstijl €190 bronze 22 Gesloten met winnaar
Publiek Ontwerp een dynamisch logo en pakkende huisstijl voor fysiotherapie in motu Logo & Huisstijl €150 Gegarandeerd 61 Gesloten met winnaar
Publiek Pedicurepraktijk Vicky Logo & Huisstijl €250 silver 56 Gesloten zonder winnaar
Publiek Ontwerp een sprankelend logo én huisstijl voor een suf product! Logo & Huisstijl €150 67 Gesloten met winnaar
Publiek Ontwerp een huisstijl voor Buitenkok.com Logo & Huisstijl €210 57 Gesloten zonder winnaar
Publiek Bureau voor naamgeving zoekt Logo & Huisstijl! Logo & Huisstijl €60 67 Gesloten met winnaar
Publiek Ontwerp een strak logo met bijbehorende huisstijl voor een nieuwe BBQ keten! Logo & Huisstijl €190 bronze 19 Gesloten zonder winnaar
Publiek P-Centrum Nederland Logo & Huisstijl €250 Gegarandeerd silver 41 Gesloten met winnaar
Publiek Ontwerp een logo en huisstijl voor Keizer ID (interieuradvies) Logo & Huisstijl €180 93 Gesloten met winnaar
Publiek LEUK logo & huisstijl voor vastgoedstylist! Logo & Huisstijl €190 bronze 52 Gesloten met winnaar
Publiek Huisstijl en logo voor Perventum Logo & Huisstijl €250 Gegarandeerd silver 67 Gesloten met winnaar