Geen commentaar
Bedrijfsnaam met logo en visitekaartje
- Wedstrijd van: vintagefurniture
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-03-2015
Datum einde: 28-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Pingo (Latijn): ik schilder. Coloro: (Latijn/Italiaans); kleur. Domein .nl en .com vrij.
Latijn/Italiaans: Ik schilder/decoratief. Domein .nl / .com / .eu vrij.
Domein .nl / .com vrij. DeoPingo.nl / .com ook vrij.
Kleurenvriend, domein .nl vrij.
Domein .nl en .com vrij.
Domein .nl en .com vrij
Pingodoro.nl en .com vrij. Pingo (Latijn) ik schilder. d'or: goud. Pingo D'or; Pingodor.nl / .com vrij.
Heel leuk! Klinkt lekker
Insignio (Latijn): adorn (make more beautiful or attractive), verfraaien; to mark, distinguish (onderscheiden). Domein .nl vrij.
Pingo (Latijn): ik schilder. Coloro: (Latijn/Italiaans); kleur. Domein .nl en .com vrij.
De namen met pingo vind ik erg lekker klinken
Ik ga uiteindelijk 3 of 4 namen kiezen voor het logo-ontwerp
Pingo (Latijn): ik schilder. colora (Italiaans): kleuren. Domein .nl en .com vrij.
Coloro (Latijn): kleur. Pingo (Latijn): Ik schilder. Domein .com en .nl vrij.
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International