Bedrijfsnaam voor betrokken adviesbureau

Datum start: 12-11-2010

Datum einde: 26-11-2010

Totaal budget: € 100.00
WINNAAR
Book cover
louspessij

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil een bedrijfsnaam die meteen duidelijk maakt dat het advies betreft ogv maatschappelijk betrokken ondernemen. Het mag engels of nederlands zijn. Als het engels is moet het eenvoudig te spellen zijn. Het moet een naam zijn die zakelijk is maar wel warmte uitstraalt. Mooie bestaande naam is bv Good Company. De naam moet niet lijken op de concurrenten (Social Engagement Consultancy, Community partnership consultancy (CPC), Het Nutbedrijf, Zinnige Zaken, Winst & Waarden). De domeinnaam met extensie .nl moet nog beschikbaar zijn.

Woorden om op te associeren: people, social, sociaal ondernemen, responsible, community, hoofd en hart, ziel,share, collective, win-win, gemene deler, verbinden

Bedrijfsomschrijving


Het is mijn ambitie om de welvaart in de wereld een stukje beter te verdelen. Ik wil bedrijven adviseren om een visie en ambitie op Maatschappelijk Betrokken Ondernemen te formuleren. Deze visie wordt omgezet in een maatwerk programma.

Maatschappelijke Betrokken Ondernemen (MBO) is het deel van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) dat zich richt op maatschappelijke aspecten buiten de eigen bedrijfsprocessen, vaak gericht op mensen. Het betreft bedrijven die tijd, geld of middelen investeren in groepen in de samenleving die niet tot hun directe stakeholders behoren. MVO en MBO zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden: betrokkenheid maakt verantwoordelijk en verantwoordelijkheid eist betrokkenheid.

Mijn uitgangspunt is dat de MBO activiteit(en) een win-win situatie op moet leveren voor alle betrokken partijen: het bedrijf en haar werknemers en de maatschappelijke organisatie en de samenleving.

Doelgroep


Bedrijven met meer dan 250 medewerkers

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Paars is mijn favoriete kleur (mix van rood en blauw, rood=sociaal blauw=zakelijk). paars is ook kleur van 6e chakra (3e oog), dat vind ik ook een mooi idee

Designer: louspessij louspessij
bedrijfsnaam-louspessij-qp7nftEO

louspessijlouspessij

Bij deze een ontwerp met de naam Involved Advise (zie ook uitleg naam in voorgaand prive bericht).

MvG
Louise

louspessijlouspessij

6e Chakra (3e oog) is verwerkt in de 'd'.

lindavonhoflindavonhof

Hallo Louise, ik vind het mooi. goed gebruik gemaakt van mijn input. Leuk ook om hier visitekaartjes bij te zien. Advice schrijf je alleen met een C ipv S

louspessijlouspessij

Dag Linda,

Bedankt voor de enthousiaste reactie.
In een eerder prive bericht heb ik het gebruik van de letter 's' onderbouwd.

Advise is het werkwoord van het zelfstandignaamwrd Advice. Dit leek me juist wel weer leuk en onderscheidend om te gebruiken.
Ook zijn alle domeinnamen al vergeven met involvedadvice of involved-advice. Alle extenties voor involvedadvise en involved-advise zijn nog beschikbaar.

MvG,
Louise.

lindavonhoflindavonhof

Hoi, ik heb je privebericht blijkbaar gemist.. Involved Advice heb ik inmiddels geclaimd dus klopt dat deze vergeven is :-). je zet me wel aan het denken nu over de S en de C...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-louspessij-hVLeYHNQ

louspessijlouspessij

Een voorbeeld in het gebruik van visitekaartje.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-louspessij-eh89pd2m

louspessijlouspessij

INVOLVED (betrokken) is de naam die ik bedacht heb voor uw bedrijf. Het logo visualiseert de betrokkenheid in de samenwerking van de handen ineen slaan. De licht paarse hand komt van buiten het bedrijf (u) en wil het bedrijf betrekken. De handen geven persoonlijkheid en betrouwbaarheid en intimiteit (korte lijnen) weer.

lindavonhoflindavonhof

naam is mooi, logo vind ik te algemeen

louspessijlouspessij

Bedankt voor de snelle reactie. De naam vind ik ook erg sterk, helder en duidelijk.

Met deze opdracht omschrijving wordt toch alleen om een naam gevraagd? Ik zag dat meerdere deelnemers ook een logo erbij hebben gemaakt, ik heb dit daarom ook gedaan.

Wilt u graag dat ik bij de naam 'Involved' nog een nieuw ontwerp maak? Of wordt hier een aparte opdracht voor opgesteld wanneer u een naam heeft (gekozen)?

MvG
Louise

lindavonhoflindavonhof

Hallo Louise, sorry deze keer late reactie :-). Ik heb inderdaad alleen om een naam gevraagd. Ik ben wel erg gecharmeerd van het woord Involved, maar denk nu zelf aan Involved Advice. Heb jij daar ideeen bij? groetjes, Linda

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.