doelzeker.nl is beschikbaar
Goed doel zoekt naam
- Wedstrijd van: marcelalpha
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-11-2013
Datum einde: 14-12-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Maar zonder de toevoeging Stichting.
fundenz.nl beschikbaar
Een samenvoeging van het woord Fundare (Latijn) en het woord enzovoort. Fundare betekent: Iets beginnen, een plan uitvoeren, een instituut een onderneming in het leven roepen etc. Het woord enzovoort slaat op de verschillende projecten (goede doelen).
suscipio.nl beschikbaar
Latijns voor: Helpen, in het bijzonder financieel.
viafonds.nl beschikbaar
Maar zonder de toevoeging Stichting.
Wil je dat ik de namen zonder stichting indien?
we houden de namen zonder stichting in het achterhoofd.. Opnieuw indienen is niet nodig
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International








