bedrijfsnaam en logo voor een nieuwe bedrijf op het gebied van management in de eerstelijnszorg

Datum start: 29-12-2011

Datum einde: 12-01-2012

Totaal budget: € 275.00
WINNAAR
Book cover
Esther

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Graag wil ik een nieuwe naam die uniek is (niet al bij kamer van koophandel). Al eerder was ik begonnen onder de naam zorgmanagement4u, later dacht ik aan cura consult. Was niet echt tevreden hierover. Het moet een naam zijn die lekker klinkt, niet teveel consultancy klinkt. professionals houden ook niet zo van het woord management, dus als dat niet hoeft is dat prima.
Daarnaast gaat het om een mooi passend logo. Van belang is dat het niet te consultancy klinkt en uitziet, dat mijn bedrijf een partner in zorg is en dat het vertrouwen uitstraalt. Wel uniek en modern.

Bedrijfsomschrijving


Ik ben een starter en met mijn bedrijf wil ik me gaan richten op management in de eerstelijnszorg. Het kan daarbij gaan om interim-management, management voor een langere periode maar voor beperkte formatie en projectmanagement.

Doelgroep


Doelgroep is de zorg en dan met name de eerste lijn die sterk aan het veranderen is. De professionals krijgen het steeds drukker, ze moeten steeds meer. En steeds meer moeten ze ook samenwerken met hun collega's. Dat vraagt om afspraken maken en nakomen en deze in de gaten houden.
Als professionals gaan samenwerken hebben ze begeleiding, coördinatie, management nodig.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik hou zelf van heldere sprekende kleuren.

Designer: Esther Esther
bedrijfsnaam_logo-esther-DCVAdzyC

EstherEsther

Goedemorgen,

Dank voor je reactie!
Hierbij het alternatief uitgewerkt. Het beeldmerk voller gemaakt. Kleuren zijn naar wens aan te passen.
Graag hoor ik weer je feedback.

M.v.g. Esther

nvanvelthovennvanvelthoven

Dank voor de aanpassing. Ik vind het een heel mooi beeldmerk. Ik ben ook benieuwd wat andere kleuren doen. Waar ik nog over twijfel is de naam. Ik ben ook benieuwd hoe dit beeld zou staan bij een naam zoals curaconsult of zorgmanagement4u.Is het mogelijk een en ander nog te laten zien. Ik zal de naam ook eens voorleggen aan een collega in de zorg.
Mvg, Nelleke

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-esther-0HK22gEa

EstherEsther

Hoi Nelleke, dank voor je reactie en sterren!
Hierbij een voorbeeld met curaconsult, het beeldmerk iets aangepast en een andere kleuren combinatie. Hoor wederom graag weer je reactie.
Groet Esther

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-esther-RMJkr4U4

EstherEsther

Variant

nvanvelthovennvanvelthoven

Het is een leuk logo al vind ik de poppetjes wat te fijn. De naam kan helaas niet omdat er in de eerstelijn een bijna identieke naam voor eenzelfde organisatie werkt (ook met de poppetjes) namelijk partner in zorg (www.partnerinzorg.nl). Een alternatief zou zijn partner in care....

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-esther-jTjRjmpk

EstherEsther

Beste N van Velthoven,

Hierbij een voorstel voor uw naam en logo.
Voor de naam een letterlijke vertaling van uw diensten.
In het beeldmerk de p en z verwerkt in een kleurencombinatie wat zorg uitstraalt.
Ben benieuwd of het aanspreekt.

M.v.g. esther

EstherEsther

.nl en .com is vrij

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.