Hoi Annelies, hierbij een andere naam.
Vertaald, rekenen/tellen voor jou in dezelfde uitstraling als de vorige ingezonden logo\'s. Ben benieuwd naar je reactie. Grt Esther
Leuke nieuwe uitstraling voor mijn bedrijf
- Wedstrijd van: annalies
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-04-2011
Datum einde: 05-06-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Mooi!!! In mij komt nu meteen op als extra ondertitel of zoiets..,. \"you count for me\"
ik laat t nog even verder op me inwerken, ben net wakker (jij misschien nog niet, hebt tot laat doorgewerkt!)
gr. Annalies
ben ik weer.......
Denk echt dat dit t wordt hoor!!! Ik had de moed bijna opgegeven dat ik hier nog een bedrijfsnaam zou krijgen. Wedstrijd vervalt vandaag!
Ik neem aan dat we na sluiting van de webstrijd nog rustig kunnen kijken of er nog hier en daar iets kleins aan geknutseld kan/moet worden?
Kan ik dan jouw eigen emailadres krijgen, dat communiceert wat gemakkelijker. Heb nog wel wat aanvullende vragen, wensen.
Hoor graag van je.
groetjes, Annalies
Helemaal leuk! Ja natuurlijk de puntjes op de i kan na de wedstrijd. Zal dan mijn e.mail sturen.
Fijne dag!
Grtjs Esther

var.

var.

kleurvariant

Geen commentaar

kleur variant

Hoi Annalies,
Hierbij mijn eerste inzending voor je zoektocht van naam en logo. Naam, logo en beeldmerk in een modern/vrolijk lettertype. Het beeldmerkje beeld uit de persoon (lichtroze cirkel) omgeven door de zorg van de donkerroze cirkel. Het geheel geeft een verzorgde, moderne, sterke uitstraling.
Ben benieuwd of het past bij de uitstraling die je zoekt.
Grt Esther
Hoi Esther,
Dank voor je inzendingen. Ik vind de uitstraling mooi. Van beiden zeker wel.
Echter, de naam straalt voor mij teveel uit alsof ik werk op het gebied van personeelszaken en dat is natuurlijk juist niet het geval....
Hoop dat je er iets mee kunt
groet, Annalies