Leuk om te horen dat mijn ontwerp in de smaak valt. Het grijze doek is geen probleem. Zie voorbeeld!
Ik zal ook nog een variant maken met een meer hoekige letter.
Merknaam en logo voor op te richten afdeling residentiële projectontwikkeling
- Wedstrijd van: BrettP
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-02-2011
Datum einde: 22-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Proficiat, mijn collega\'s en ik hebben beslist om voor dit ontwerp te gaan!
Geweldig nieuws, ik ben er erg blij mee!
Zodra de wedstrijd is afgelopen krijg ik een link door waarmee ik de bestanden kan downloaden.

Bijgaand twee logo\'s met zelfgetekende letters. De bovenste met ronde binnenhoeken, de onderste nog meer vierkant.
Ik zie uw reactie graag tegemoet!
Ik heb al even niets meer van u vernomen. Ik ben benieuwd of het logo nog steeds in de smaak valt en/of ik nog aanpassingen kan doen... Ik hoor het graag!

Bijgaand mijn eerste ontwerp. Ik zie uw reactie graag tegemoet!
Prachtig eerste ontwerp!! Het draagt al mijn voorkeur (samen met een ander ontwerp). Zouden we ook eens proberen met hoekigere letters? Ik vind de kleuren heel fris ogen! Ik had graag naar grijze werfdoeken gegaan, naarmate hier minder snel vuil op zichtbaar is. Zou dit dan nog goed leesbaar zijn?