Zijde Enzo logo nr. 3... ietsje anders als het tweede.
Naam + Logo voor een winkel voor zijden bloemen en woondecoraties
- Wedstrijd van: antoni0301
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 06-12-2011
Datum einde: 13-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



A touch of silk 3. Erg simpel maar sierlijk zonder te veel poespas wat altijd te veel afleidt.

a touch of silk. Dit logo is wat meer decoratief en heeft een vintage look.

A touch of silk

Zijde Enzo logo nr. 2

Zijde Enzo, heb ik het genoemd. De naam eveneens als het logo is strak, simpel, duidelijk, maar ook decoratief en sierlijk.