Ik zou misschien ook nog opteren om het woord 'factuur' nog een fontgrootte groter te zetten.
CatenaLogic huisstijl
- Wedstrijd van: CatenaLogic
- Categorie: Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 30-03-2010
Datum einde: 09-04-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Precies zoals ik het hebben wil! Mooi!

compilatie

Hier zijn al de laatste opmerkingen op toegepast. Ik heb er ook de afmetingen bijgezet, want de factuur is op deze afmetingen gebaseerd. Indien uw envloppen kleiner zijn is er maar kleine wijziging toe te passen in de alinea's.
Keurig!
ik heb het Word-document van de factuur doorgestuurd naar dit emailadres: info@catenalogic.com. Mvg

Ik heb zoals gevraagd de huidige opmaak bewaart, enkel met het verschil dat het adresgegevens onderaan zijn gekomen. Met de adresgegevens onderaan wordt de leeslijn bovenaan niet onderbroken. De opmaak in Word is gemaakt in A4-formaat en de gegevens van geadresseerde zijn duidelijk zichtbaar in het venster van de enveloppe. (De afmetingen van de enveloppe ziet u bij de laatste afbeelding die ik heb gepost). Moet ik de Wordtemplate al eens doorsturen naar het emailadres van Catenalogic?
Graag! Het ziet er in ieder geval goed uit. Wellicht de opmaak onderaan nog iets anders (er staat nu een behoorlijke brok tekst aan de linkerzijde, terwijl het gecentreerd ook mooi zou staan).

De herwerking van de factuur. Ik heb zoals gevraagd weinig kleuren gebruikt.
Ik wil de structuur van de factuur behouden zoals die is (dus de originele opmaak). Enige wat ik gewijzigd wil zien zijn:
1) Het fomaat (is nu US letter, i.p.v. A4)
2) Eventueel de tekst onderaan vind ik wel interessant, moet ik even over nadenken
3) Afzender moetin venster enveloppe passen
Dat zijn de belangrijkste wijzigingen die ik voor ogen heb. Ook wil ik de envelop, en daar ben ik nu redelijk uit.

Heb nog drie verschillende versies gemaakt, elk met een andere uitlijning.
Ik vind de onderste het mooist. Voorkeur gaat nog uit naar uitlijning gelijk met venster en ook midden tussen venster en top.

Nieuwe versie van de enveloppe.
Heel mooi, internet adres mag eraf, en dan de tekst met het logo juist uitlijnen.

lichte wijziging in layout met het vorige ontwerp, de randen van kaders weggelaten.
Adres wijziging vind ik misschien wel leuk, maar de kleuren zijn niet mooi. Ik vind de huidige stijl veel rustiger, en houd er rekening mee dat veel mensen/bedrijven nog zwart/wit printen. Alleen het logo moet echt kleur bevatten.
Ik vind dat een tabel kaders mag (of zelfs moet) bevatten, puur ter overzicht. Het is niet een reclamefolder, het blijft een factuur waarin de financiele afdeling wil zien wat ze aan wie moeten betalen binnen welke termijn.

Ik heb de adresgegevens van de huidige factuur-template naar onder verhuist, zodat het geheel overzichtelijker wordt. Het vak waar de geschreven opmerking wordt gezet heb ik geaccentueerd met een transparant vlak.
Adres wijziging vind ik misschien wel leuk, maar de kleuren zijn niet mooi. Ik vind de huidige stijl veel rustiger, en houd er rekening mee dat veel mensen/bedrijven nog zwart/wit printen. Alleen het logo moet echt kleur bevatten.

Geen commentaar
Goed begin. Wat leuk zou zijn is een kleine grijze lijn onderaan met de slogan (rechts uitgelijnd): "Commitment & credibility"
Over de blauwe kleur ben ik nog niet zo zeker, misschien dat het even wennen is.
Hou je er ook rekening mee dat de word templates aangepast moeten worden (papier formaat naar A4 -> daarna moet de afzender netjes in de envelop zichtbaar worden).
Mocht je ook nog aanvullingen hebben op de factuur (bijv. andere opmaak), dan is dat ook van harte welkom!